EPIONE. Twoje zdrowie, nasza misja.

zmień czcionkę:
zmień kontrast:
UE - logo
UE - logo
Ankieta Jakości EPIONE
Państwa opinie i uwagi
na temat naszej
działalnośc
i stanowią
dla nas cenne źródło
informacji.

Aktualności

Duży Sukces Wielkanocnej Zbiórki Charytatywnej.

Dzięki niesamowitemu zaangażowaniu i hojności społeczności, Wielkanocna Zbiórka Charytatywna, zorganizowana przez Centrum Medyczne EPIONE przy ul. Zawiszy Czarnego, zakończyła się ogromnym sukcesem! Nasza inicjatywa, nazwana "WIELKANOCNE ZAJĄCZKI", skierowana była do podopiecznych domu dziecka "STANICA" w Katowicach, który liczył sobie 12 oddziałów, a w sumie przebywało tam 150 dzieci.
 

Dzięki waszej hojności, udało nam się przygotować dziesiątki paczek, każda wypełniona słodyczami oraz główną atrakcją - uroczymi ZAJĄCZKAMI. Wasza pomoc sprawiła, że każde dziecko będzie miało powód do uśmiechu i radości w te świąteczne dni.
 

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszej akcji i podjęli się tego wspaniałego dzieła wspierania  podopiecznych domu dziecka "STANICA". Wasza dobroć i życzliwość są nieocenione.
Razem zrobiliśmy coś naprawdę wyjątkowego!

 

Serdecznie dziękujemy!

Aktualizacja

Wielkanocna Zbiórka Charytatywna
Centrum Medyczne EPIONE przy ul. Zawiszy Czarnego organizuje zbiórkę Wielkanocną pod nazwą „WIELKANOCNE ZAJĄCZKI” dla podopiecznych domu dziecka „STANICA” w Katowicach.
Dom ten składa się z 12 oddziałów, w których łącznie przebywa 150 dzieci.


Naszym celem jest zapewnienie każdemu dziecku paczki słodyczy z główną atrakcją w postaci ZAJĄCZKA. Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć się do naszej akcji i zrobić coś dobrego, serdecznie zapraszamy!

▶️ KIEDY:
Zakończona :)

▶️ CO PRZYNOSIMY:
Prosimy o przynoszenie przede wszystkim wielkanocnych zajączków oraz różnych innych słodyczy tematycznych i nie tylko, abyśmy mogli stworzyć paczkę wielkanocną dla każdego dziecka.

▶️ MIEJSCE ZBIÓRKI:
Rejestracja Główna, EPIONE, ul. Zawiszy Czarnego 7a, Katowice

Wasza życzliwość i zaangażowanie sprawiły, że paczka Wielkanocnego Zajączka będzie pełna radości i uśmiechu dla każdego podopiecznego.

 

wróć do aktualności