EPIONE. Twoje zdrowie, nasza misja.

zmień czcionkę:
zmień kontrast:
UE - logo
UE - logo
Ankieta Jakości EPIONE
Państwa opinie i uwagi
na temat naszej
działalnośc
i stanowią
dla nas cenne źródło
informacji.

Aktualności

EPIONE laureatem rankingu „Diamenty Forbesa 2024”

Z dumą informujemy, że firma EPIONE znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” 2024. Diamenty Forbesa to doroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się Polskich firm.

Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2024” zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Nasza firma od zawsze kładzie nacisk na transparentność i uczciwość w działaniu, dlatego też otrzymane nagrody i certyfikaty stanowią potwierdzenie naszej niezawodności oraz profesjonalizmu. Dziękujemy naszym pracownikom, partnerom biznesowym oraz pacjentom za ich wsparcie i zaufanie, które umożliwiły nam osiągnięcie tego wspaniałego sukcesu.
 


W opracowaniu rankingu wzięto pod uwagę rentowność firm, płynność bieżącą, brak zaległości w płatnościach oraz dodatni wynik finansowy. Dane do analizy pochodziły z raportów finansowych złożonych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy i gotowi na dalszy rozwój, aby nadal spełniać oczekiwania naszych interesariuszy oraz utrzymywać wysoki standard naszych usług.


 
wróć do aktualności