EPIONE. Kompleksowa Opieka Medyczna

zmień czcionkę:
zmień kontrast:
Ankieta satysfakcji
Państwa opinie i uwagi
na temat naszej
działalności stanowią
dla nas cenne źródło
informacji.

Aktualności

EPIONE jako partner programu Aktywny Senior uczestniczyło II edycji Dnia Aktywnego Seniora na katowickim Rynku. Celem imprezy, której przyświecało hasło „Jesień życia - jesienią!”, było wspólne zamanifestowanie aktywnej obecności seniorów w przestrzeni miasta.
Organizatorzy jak i Prezydent Miasta Katowice Pan Marcin Krupa, powitali seniorów oraz zachęcali ich do aktywnego spędzania czasu. Na scenie przez cały dzień odbywały się liczne występy oraz prezentację partnerów programu Aktywny Senior.

W stoisku EPIONE można było zaznajomić się z aktualnymi programami profilaktycznymi prowadzonymi w naszych placówkach medycznych, jak również poszerzyć wiedzę na temat szerokiego zakresu działalności.
Uczestnicy Dnia Aktywnego Seniora, którzy chętnie zaglądali do naszego stoiska, korzystali z możliwości zapisów na bezpłatne konsultacje Dietetyka Klinicznego oraz Indywidualnej Rehabilitacji które odbędą się w naszych placówkach.

Program Aktywny Senior powstał przy współpracy Urzędu Miasta w Katowicach oraz Stowarzyszenia FAMI.LOCK. Skierowany jest do mieszkańców Katowic, którzy ukończyli 60 rok życia. Celem programu jest wsparcie katowickich seniorów poprzez zwiększenie ich aktywności i uczestnictwa w życiu społecznym.
EPIONE jako partner programu udziela zniżek dla posiadaczy kart Aktywnego Seniora na usługi komercyjne w Centrum Diagnostyki Obrazowej EPIONE w zakresie Tomografii Komputerowej, USG, RTG oraz Mammografii jak również w Gabinetach Fizykoterapii w wysokości 20%.

Zapraszamy do przeglądania naszej fotorelacji z tego wydarzenia.
wróć do aktualności