EPIONE. Kompleksowa Opieka Medyczna

zmień czcionkę:
zmień kontrast:

Praca - Specjalista ds. Sprzedaży

EPIONE Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje
pracownika na stanowisko
Specjalisty ds. Sprzedaży.

Obowiązki:
  • pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie stałych kontaktów z klientami firmy;
  • bezpośrednia bieżąca obsługa klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)
  • sporządzanie ofert i sprzedaż usług świadczonych przez EPIONE w szczególności usług medycznych;
  • budowanie bazy klientów i monitorowanie współpracy;
  • koordynacja akcji sprzedażowych we współpracy z kierownictwem placówek i pracownikami obsługi;
  • budowanie atmosfery współpracy sprzyjającej postawom  pro-sprzedażowym wśród pracowników;
  • utrzymywanie komunikacji wewnętrznej w placówkach w zakresie sprzedaży;
  • udział w akcjach promocyjnych;

Wymagania:
  • Mile widziane wykształcenie wyższe;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Doświadczenie w sprzedaży;
  • Umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu;
  • Obsługa komputera w tym pakietu MS Office (Excel, PowerPoint);
  • Znajomość rynku / branży medycznej będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku medycznym;

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@epione.pl