EPIONE. Kompleksowa Opieka Medyczna

zmień czcionkę:
zmień kontrast:

Praca - Kierownik działu HR

EPIONE Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika
na stanowisko
 Kierownik działu HR.

Obowiązki:
  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych firmy
    • aktywne poszukiwania kandydatów,
    • selekcja nadesłanych aplikacji,
    • udział w spotkaniach rekrutacyjnych;
    • dbanie o jak najlepsze doświadczenia kandydata na każdym etapie procesu rekrutacji;
  • Przygotowywanie dokumentacji kadrowej;
  • Odpowiedzialność za proces wprowadzania i adaptacji nowych pracowników do firmy;
  • Analiza procesu wdrożenia w firmie;
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej oraz zmian w prawie oraz ich implementacja;
  • Opracowanie działań motywacyjnych zmierzających do zatrzymania potencjału w organizacji;
  • Monitoring poziomu zadowolenia wewnątrz firmy;
  • Dbanie o dobre relacje wśród zespołów pracowniczych;
  • Organizowanie i koordynowanie projektów szkoleniowych;

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami rekrutacyjnymi na różnych szczeblach organizacji;
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Naturalna zdolności otwartej komunikacji z ludźmi;
  • Znajomość przepisów Prawa Pracy oraz z Ubezpieczeń Społecznych;
  • Biegła obsługa komputera, w szczególności Excel;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole;
  • Doświadczenie w placówce medycznej na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realny wpływ na rozwój biznesu poprzez rozwijanie funkcji HR
    w organizacji;

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@epione.pl