EPIONE. Kompleksowa Opieka Medyczna

zmień czcionkę:
zmień kontrast:

Praca - Asystent ds. Marketingu

EPIONE Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika
na stanowisko
Asystent ds. Marketingu.

Obowiązki:
  • Wspieranie pracy działu marketingu poprzez realizację zleconych zadań administracyjno-biurowych i marketingowych.
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych
  • Wykonywanie połączeń do potencjalnych klientów (cold calling)
  • Kontrola nad obiegiem korespondencji oraz przygotowywanie raportów, ofert, zestawień,
  • Współpraca w prowadzeniu projektów marketingowych,
  • Realizowanie bieżących prac organizacyjnych i administracyjnych,
  • Dbanie o przepływ informacji wewnątrz placówek w zakresie obecnych oraz nowych usług,
  • Odbieranie połączeń telefonicznych i odpisywanie na wiadomości od potencjalnych klientów,
  • Przypominaniu się telefonicznie i mailowo potencjalnym klientom, którzy wyrazili zainteresowanie naszą ofertą.

Wymagania:
  • Mile widziane wykształcenie wyższe / policealne - kierunki humanistyczne lub marketing;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem, reklamą i e-commerce oraz narzędzi wykorzystywanych w tych obszarach;
  • Zdolności innowacyjnego myślenia oraz kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • Swoboda komunikacyjna z potencjalnymi klientami;
  • Obsługa komputera w tym pakietu MS Office (Excel, PowerPoint);
  • Mile widziane umiejętności obsługi oprogramowania graficznego: Gimp, Corel Draw, Adobe Creative;
  • Mile widziane umiejętności fotograficzne;
  • Ponadprzeciętne umiejętności informatyczne będą dodatkowym atutem;

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku medycznym;

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@epione.pl