EPIONE. Kompleksowa Opieka Medyczna

zmień czcionkę:
zmień kontrast:
Ankieta Jakości EPIONE
Państwa opinie i uwagi
na temat naszej
działalnośc
i stanowią
dla nas cenne źródło
informacji.

Bezpłatna Rehabilitacja - Podkarpackie

Bezpłatna Rehabilitacja dla osób posiadający orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności na terenie woj. podkarpackiego.
 

Informujemy o realizacji bezpłatnych rehabilitacji domowych przez Fizjoterapeutów EPIONE dla osób posiadających orzeczenie o znacznym stopniem niepełnosprawności na terenie Rzeszowa, oraz innych miast województwa podkarpackiego m.in. takich jak m.in. w miastach takich jak - Rzeszów, Mielec, Przemyśl, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło, Łańcut, Ropczyce, Nisko, Przeworsk, Leżajsk, Sędziszów Małopolski, Lubaczów, Nowa Dęba, Ustrzyki Dolne, Kolbuszowa, Strzyżów, Głogów Małopolski, Brzozów, Rudnik nad Sanem, Boguchwała, Dynów, Nowa Sarzyna, Jedlicze, Lesko, Radymno, Zagórz, Pilzno i inne.
 

Bezpłatna Rehabilitacja - Podkarpackie, Podkarpacie, Mielec, Przemyśl, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok,

 
 • Bezpłatna rehabilitacja
 • Brak czasu oczekiwania
 • Wizyty w domu Pacjenta
 • Priorytetowe podejście dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym.
 • Dowolność lokalizacji Pacjenta
 
Umów się telefonicznie!

Realizujemy bezpłatną rehabilitację domową dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności na terenie Rzeszowa, oraz okolicznych miast w województwie podkarpackim takich jak Mielec, Przemyśl, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło, Łańcut, Ropczyce, Nisko, Przeworsk, Leżajsk, Sędziszów Małopolski, Lubaczów, Nowa Dęba, Ustrzyki Dolne i inne.
 

REHABILITACJA DLA OSÓB ZE ZNACZNYM STOPNIEM NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
 

Ustawa z dnia 9 maja 2018 r. o szczególnych rozwiązaniach wspierających osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności określa zakres wsparcia osób, które posiadają orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności w dostępie do świadczeń opieki zdrowotnej, usług farmaceutycznych oraz wyrobów medycznych. Wśród zmian jedną z najważniejszych jest zwiększenie dostępności do rehabilitacji.
 

W ramach umowy z NFZ dla naszych Pacjentów dostępna jest rehabilitacja:

 • Bezpośrednio w domu / W miejscu zamieszkania

REHABILITACJA DLA OSÓB ZE ZNACZNYM STOPNIEM NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI Katowice

Rehabilitacji dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym.
 • 1. Uzyskanie orzeczenia o znacznym stopniu niepełnosprawności.
  Kto je wydaje? W szczególności wojewódzkie oraz powiatowe zespoły do spraw orzekania
  o niepełnosprawności oraz MON, MSWiA, ZUS, KRUS.
 • 2S. Pacjent umawia się w trybie uprzywilejowanym do odpowiedniego lekarza specjalisty (w przychodni z kontraktem z NFZ). Nie musi mieć skierowania.
  2. Pacjent udaje się do lekarza POZ / ubezpieczenia zdrowotnego. Lekarz ocenia jego stan zdrowia i wystawia skierowanie na rehabilitację.
 • 3S. Lekarz specjalista ocenia stan zdrowia pacjenta i kieruje go do szpitala na leczenie w trybie stacjonarnym, lub kieruje do ośrodka rehabilitacji.

  3. Pacjent udaje się do ośrodka rehabilitacji, posiadającego kontrakt z NFZ. Ich adresy znajdują się na stronach internetowych wojewódzkich oddziałów NFZ. Można je poznać także dzięki infolinii.
 • 4. OŚRODEK REHABILITACJI:
  Pacjent przedstawia orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności oraz dokumentację medyczną i skierowanie.
 • 5. Ośrodek układa dla pacjenta harmonogram rehabilitacji wg planu terapii (leczenie ambulatoryjne w placówce, opieka domowa lub w oddziale dziennym).
 • 6. Pacjent przechodzi kolejne zabiegi zgodnie z planem.
 • 7. Po zakończeniu zaplanowanej terapii lekarz ocenia jej efekty i podejmuje decyzję co do dalszego planu rehabilitacji (np. kolejne zabiegi lub zakończenie).
 
Więcej informacji: