EPIONE. Twoje zdrowie, nasza misja.

zmień czcionkę:
zmień kontrast:
UE - logo
UE - logo
Ankieta Jakości EPIONE
Państwa opinie i uwagi
na temat naszej
działalnośc
i stanowią
dla nas cenne źródło
informacji.

Bezpłatna Rehabilitacja - Opole

BEZPŁATNA REHABILITACJA DOMOWA W RAMACH NFZ NA TERENIE MIASTA OPOLE
ORAZ INNYCH MIAST W WOJ. OPOLSKIM.
 

Bezpłatna Rehabilitacja Domowa dla Pacjentów posiadających orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności w ramach NFZ zamieszkały na terenie miasta Opole oraz innych miast województwa opolskiego realizowana przez Fizjoterapeutów EPIONE.

 

Bezpłatnych rehabilitacja domowych w ramach NFZ dostępna jest dla wszystkich mieszkańców m. Opole jak również innych miast w województwie opolskim posiadających orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności, jak również skierowanie od dowolnego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.

 

Fizjoterapeuci EPIONE realizują indywidualną rehabilitację na m. Opole , dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów, aby skorzystać z bezpłatnej rehabilitacji, należy skontaktować się telefonicznie z Koordynatorem programu pod nr tel. 518 385 717, który udzieli wszystkich niezbędnych informacji oraz przydzieli fizjoterapeutę z danego regionu.

 
Umów się na bezpłatną rehabilitację
pod numerem telefonu:
 tel. 518 385 717


EPIONE oraz Ministerstwo Zdrowia wraz z Narodowy Fundusz Zdrowia zachęcają do korzystania
z Rehabilitacji dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności zgodnie ze zmianami w ustawie
z dnia 9 maja 2018 roku.

 
 • Bezpłatna rehabilitacja w domu Pacjenta
 • Priorytetowe podejście dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym.
   

Rehabilitacja NFZ Opole Bezpłatna Opolskie


Bezpłatna rehabilitacja w ramach NFZ dla osób mieszkających na terenie miasta Opole.


Bezpłatna Rehabilitacja domowa dla osób zamieszkałych na terenie oraz poza miastem Opole. Zadzwoń i umów się telefonicznie.
Umów się pod numerem telefonu: tel. 518 385 717


 

Rehabilitacja Opole NFZ Bezpłatna Opolskie

Ustawa z dnia 9 maja 2018 r. o szczególnych rozwiązaniach wspierających osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności określa zakres wsparcia osób, które posiadają orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności w dostępie do świadczeń opieki zdrowotnej, usług farmaceutycznych oraz wyrobów medycznych. Wśród zmian jedną z najważniejszych jest zwiększenie dostępności do rehabilitacji.

W ramach umowy z NFZ dla naszych Pacjentów dostępna jest rehabilitacja:

 • Bezpośrednio w domu / W miejscu zamieszkania
Rehabilitacja Opole Bezpłatna Opolskie

Rehabilitacji dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym.
 • 1. Uzyskanie orzeczenia o znacznym stopniu niepełnosprawności. Kto je wydaje? W szczególności wojewódzkie oraz powiatowe zespoły do spraw orzekania o niepełnosprawności oraz MON, MSWiA, ZUS, KRUS.
 • 2S. Pacjent umawia się w trybie uprzywilejowanym do odpowiedniego lekarza specjalisty (w przychodni z kontraktem z NFZ). Nie musi mieć skierowania.
  2. Pacjent udaje się do lekarza POZ / ubezpieczenia zdrowotnego. Lekarz ocenia jego stan zdrowia i wystawia skierowanie na rehabilitację.
 • 3S. Lekarz specjalista ocenia stan zdrowia pacjenta i kieruje go do szpitala na leczenie w trybie stacjonarnym, lub kieruje do ośrodka rehabilitacji.

  3. Pacjent udaje się do ośrodka rehabilitacji, posiadającego kontrakt z NFZ. Ich adresy znajdują się na stronach internetowych wojewódzkich oddziałów NFZ. Można je poznać także dzięki infolinii.
 • 4. OŚRODEK REHABILITACJI:
  Pacjent przedstawia orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności oraz dokumentację medyczną i skierowanie.
 • 5. Ośrodek układa dla pacjenta harmonogram rehabilitacji wg planu terapii (leczenie ambulatoryjne w placówce, opieka domowa lub w oddziale dziennym).
 • 6. Pacjent przechodzi kolejne zabiegi zgodnie z planem.
 • 7. Po zakończeniu zaplanowanej terapii lekarz ocenia jej efekty i podejmuje decyzję co do dalszego planu rehabilitacji (np. kolejne zabiegi lub zakończenie).


Więcej informacji: