EPIONE. Twoje zdrowie, nasza misja.

zmień czcionkę:
zmień kontrast:
UE - logo
UE - logo
Ankieta Jakości EPIONE
Państwa opinie i uwagi
na temat naszej
działalnośc
i stanowią
dla nas cenne źródło
informacji.

Aktualności

Wspieramy akcję Movember
Na czym polega akcja Movember? Dlaczego mężczyźni zapuszczają w listopadzie wąsy?

Listopad został uznany na całym świecie miesiącem solidarności z mężczyznami zmagającymi się z nowotworami gruczołu krokowego oraz rakiem jąder. 


Nie bez przyczyny również na ten miesiąc przypada Movember (tzw. wąsopad) – kampania społeczna zapoczątkowana w 1999 roku w Australii, która swoim zasięgiem objęła niemalże cały świat.

O akcji MOVEMBER:
Nazwa Movember pochodzi od połączenia dwóch angielskich nazw: moustache czyli wąs i november czyli listopad. Akcja rozpoczęła się w Australii i przeniosła na cały świat, obejmując szeroką promocję wiedzy o „męskich” nowotworach. Kampania ma za zadanie promować świadomość samobadania wśród mężczyzn. Publikowane są materiały na temat nowotworów, mężczyźni mają możliwość rozmowy z edukatorami, którzy uczą, jak przeprowadzić samobadanie i rozpoznać pierwsze objawy.

EPIONE wspiera tą akcję i zachęca do wykonywania badań USG jąder w naszych placówkach.


Szóstą edycję akcji Movember Polska promują YouTuberzy – Cyber Marian i Michał Bańka (z kanału Baniak Baniaka), prezenterzy telewizyjni Dandris i Mateusz Jędraś, a także brązowy medalista tegorocznych Mistrzostw Świata w Streetliftingu, Juan Zumeta i wreszcie Michał Pałubski, który jest przykładem na to, że z męskim rakiem można wygrać.


Zapraszamy do skorzystania z pakietu badań skierowanego do mężczyzn, w którego składzie wchodzi:
  • konsultacja internistyczna,
  • EKG spoczynkowe,
  • USG jąder,
  • Badania laboratoryjne:
    Morfologia ogólna, Badanie ogólne moczu, PSA całkowita, Lipidogram, cholesterol całkowity, LDL, HDL, TG, Glukoza we krwi, TSH ,Kreatynina we krwi, Transaminazy (ALT, AST)
Pakiet kosztuje: 219,00 zł.


Dostępne są również pojedyncze badania:
  • Cena badania USG jąder – 60,00 zł
  • Cena badania PSA – 25,00 zł

Wizyty można umawiać telefonicznie pod numerem tel. (32) 411 00 00
lub osobiście w placówce.


Dane adresowe:
EPIONE – Ligota,
ul. Piotrowicka 68, Katowice 
Centrum Diagnostyki Obrazowej EPIONEDowiedz się więcej o akcji Movember na stronie www.movember.org.pl
ZOBACZ: Kampania Movember 2019 w Polsce. Zapuść wąsy! https://www.zwrotnikraka.pl/?p=1067Listopad został uznany na całym świecie miesiącem solidarności z mężczyznami zmagającymi się z nowotworami gruczołu krokowego oraz rakiem jąder. Nie bez przyczyny również na ten miesiąc przypada Movember (tzw. wąsopad) – kampania społeczna zapoczątkowana w 1999 roku w Australii, która swoim zasięgiem objęła niemalże cały świat. Na czym polega akcja Movember? Dlaczego mężczyźni zapuszczają w listopadzie wąsy?

ZOBACZ: Kampania Movember 2019 w Polsce. Zapuść wąsy! https://www.zwrotnikraka.pl/?p=1067
wróć do aktualności