EPIONE. Twoje zdrowie, nasza misja.

zmień czcionkę:
zmień kontrast:
UE - logo
UE - logo
Ankieta Jakości EPIONE
Państwa opinie i uwagi
na temat naszej
działalnośc
i stanowią
dla nas cenne źródło
informacji.

Aktualności

Drodzy Pacjenci,

Serdecznie informujemy, iż na stronie pod adresem http://www.epione.pl/rejestracja-online.html (skrót: w górnym prawym rogu strony) działają dwie metody rejestracji online (rejestracja e-mail oraz online).


Rejestracja online to nowoczesny system rezerwacji wizyt online z możliwością podglądu dostępnych wolnych konsultacji 7 dni w tygodniu przez 24h na dobę. W tej chwili obsługuję on Poradnie Dziecięce w placówkach EPIONE Ligota oraz Tysiąclecie. W najbliższym czasie zostanie uruchomiona możliwość rezerwacji wizyt do wszystkich poradni w placówkach EPIONE - Ligota oraz Tysiąclecie.             
 

Poniżej przedstawiamy szybki poradnik filmowy wyjaśniający w jaki sposób można zapisać się na wizytę, wykorzystując nowoczesny system rejestracji online.


 

Korzystanie z internetowego systemu zapisów na wizyty jest bardzo proste. Wystarczy wybrać specjalistę, typ wizyty i dzień wraz z godziną, na którą planowane jest przyjście do przychodni. Jedynym warunkiem niezbędnym do umówienia wizyty jest posiadanie w systemie indywidualnego konta Pacjenta.

Każdy Pacjent, w naszej przychodni może skorzystać z rezerwacji online przez smartfon, tablet, laptopa czy komputer stacjonarny.

Rejestracja Online EPIONE jest w obecnie w trakcie wdrażania, dlatego też mogą występować czasowe problemy z jej działaniem.


 

wróć do aktualności