EPIONE. Twoje zdrowie, nasza misja.

zmień czcionkę:
zmień kontrast:
UE - logo
UE - logo
Ankieta Jakości EPIONE
Państwa opinie i uwagi
na temat naszej
działalnośc
i stanowią
dla nas cenne źródło
informacji.

Aktualności

Jako jeden z wieloletnich partnerów programu Aktywny Senior mieliśmy możliwość z prawdziwą radością uczestniczyć po raz kolejny w obchodach Katowickiego Dnia Seniora na katowickim rynku.

Nasza obecność była okazją do kontaktu bezpośredniego z Pacjentami, którzy korzystali już z naszych usług, jak również poszerzeniem wiedzy na temat szerokiego zakresu działalności prowadzonego w placówkach medycznych EPIONE oraz dostępnych rabatów w ramach programu Aktywny Senior dla pozostałych uczestników.

Podczas Katowickiego Dnia Seniora wiele osób dowiedziało się więcej na temat bezpłatnego pakietu badań realizowanego w naszych placówkach w ramach POZ Plus, czyli pilotażowego programu opieki nad Pacjentem we współpracy z NFZ oraz Unią Europejską (więcej informacji) do którego wszystkich Państwa bardzo serdecznie zapraszamy.


EPIONE od 2014 roku jest partnerem programu, udziela zniżek dla posiadaczy kart Aktywnego Seniora na usługi komercyjne w Centrum Diagnostyki Obrazowej EPIONE w zakresie Tomografii Komputerowej, USG, RTG oraz Mammografii, jak również na usługi Fizykoterapii w Gabinetach Rehabilitacyjnych EPIONE w wysokości 20%.

Program Aktywny Senior powstał przy współpracy Urzędu Miasta w Katowicach oraz Stowarzyszenia FAMI.LOCK. Skierowany jest do mieszkańców Katowic, którzy ukończyli 60 lat życia. Celem programu jest wsparcie katowickich seniorów poprzez zwiększenie ich aktywności i uczestnictwa w życiu społecznym.


Zapraszamy do przeglądania naszej fotorelacji z tego wydarzenia.
 
Z naszymi seniora widzimy się za rok, a możliwe, iż w kolejnej edycji Katowickiego Dnia Seniora już na wiosnę, aby wspólnie zamanifestować Waszą obecność w przestrzeni Miasta. 

wróć do aktualności