EPIONE. Twoje zdrowie, nasza misja.

zmień czcionkę:
zmień kontrast:
UE - logo
UE - logo
Ankieta Jakości EPIONE
Państwa opinie i uwagi
na temat naszej
działalnośc
i stanowią
dla nas cenne źródło
informacji.

Aktualności

Z dumą i radością informujemy, iż już niedługo w placówce EPIONE przy ul. Zawiszy Czarnego 7a na osiedlu Tysiąclecia zostanie otwarta całkowicie nowa Poradnia dla Dzieci. Nowa poradnia będzie przede wszystkim zdecydowanie większa, co wpłynie na komfort dla rodziców oraz małych Pacjentów. Zastąpi ona obecną poradnię, która pomimo wysokiego standardu nie posiada już wystarczającej powierzchni dla rosnącej grupy Pacjentów.

W tej chwili trwają końcowe prace budowlane oraz wykończeniowe.

Obecnie we współpracy z Zespół Szkół Plastycznych w Katowicach pod przewodnictwem Pani Beaty Hanslik Janiszewskiej wychowawcy klasy 1a, prowadzone są pracę wizualne nad stworzeniem pięknej przestrzeni dla dzieci, jak i ich rodziców.
Młodzi artyści mają możliwość zaproponowania własnych koncepcji oraz wprowadzenia ich w życie dla następnych pokoleń. Młodzież przygotowując swoje dzieła, jest pełna optymizmy oraz pasji współtworząc całkiem nową przestrzeń, wykorzystując swoje talenty.

O terminie otwarcia będziemy informować już niebawem.

Aktualizacja:

Od 6 kwietnia 2020 - Poradnia Dziecięca w placówce EPIONE będzie przeniesiona do nowej lokalizacji.  Wejście do nowej poradni będzie znajdować się od strony Przedszkola Epionkowo oraz Laboratorium Korlab.

Na temat oficjalnego otwarcia będziemy informować.

 Fotorelacja z pracy twórczej Młodych Artystów Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach.


 

wróć do aktualności