EPIONE. Twoje zdrowie, nasza misja.

zmień czcionkę:
zmień kontrast:
UE - logo
UE - logo
Ankieta Jakości EPIONE
Państwa opinie i uwagi
na temat naszej
działalnośc
i stanowią
dla nas cenne źródło
informacji.

Aktualności

Uczestniczyliśmy w IV edycji Dnia Aktywnego Seniora na katowickim rynku jako jeden z wieloletnich partnerów programu.

Nasza obecność była okazją do kontaktu bezpośredniego z Pacjentami, którzy korzystali już z naszych usług, jak również poszerzeniem wiedzy na temat szerokiego zakresu działalności prowadzonego w placówkach medycznych EPIONE oraz dostępnych rabatów w ramach programu Aktywny Senior dla pozostałych uczestników.
 

Podczas Dnia Aktywnego Seniora wiele osób dowiedziało się więcej na temat programów realizowanych w naszych placówkach: m.in. takich jak POZ Plus, czyli pilotażowego programu opieki nad Pacjentem we współpracy z NFZ oraz Unią Europejską (więcej informacji), jak również bezpłatnych badań Tomografii Komputerowej Płuc prowadzonych pod patronatem Instytutu Chorób Płuc i Gruźlicy w Warszawie (więcej informacji). Uczestnicy mieli również możliwości rozmowy z fizjoterapeutą oraz zapisów na bezpłatne konsultacje Indywidualnej Rehabilitacji dostępne w naszych placówkach (więcej informacji).


Program Aktywny Senior powstał przy współpracy Urzędu Miasta w Katowicach oraz Stowarzyszenia FAMI.LOCK. Skierowany jest do mieszkańców Katowic, którzy ukończyli 60 lat życia. Celem programu jest wsparcie katowickich seniorów poprzez zwiększenie ich aktywności i uczestnictwa w życiu społecznym.
EPIONE od 2014 roku jest partnerem programu, udziela zniżek dla posiadaczy kart Aktywnego Seniora na usługi komercyjne w Centrum Diagnostyki Obrazowej EPIONE w zakresie Tomografii Komputerowej, USG, RTG oraz Mammografii, jak również na usługi Fizykoterapii w Gabinetach Rehabilitacyjnych EPIONE w wysokości 20%.

Zapraszamy do przeglądania naszej fotorelacji z tego wydarzenia.wróć do aktualności