EPIONE. Twoje zdrowie, nasza misja.

zmień czcionkę:
zmień kontrast:
UE - logo
UE - logo
Ankieta Jakości EPIONE
Państwa opinie i uwagi
na temat naszej
działalnośc
i stanowią
dla nas cenne źródło
informacji.

Aktualności

Mieliśmy możliwość uczestniczyć w III edycji Dnia Aktywnego Seniora na katowickim rynku jako jeden z partnerów programu.

Nasza obecność była okazją do kontaktu bezpośredniego z Pacjentami, którzy korzystali już z naszych usług jak również poszerzeniem wiedzy na temat szerokiego zakresu działalności prowadzonego w placówkach medycznych EPIONE oraz dostępnych rabatów w ramach programu dla pozostałych uczestników. Podczas Dnia Aktywnego Seniora wiele osób chętnie skorzystało z możliwości rozmowy z fizjoterapeutami oraz zapisów na bezpłatne konsultacje Indywidualnej Rehabilitacji, które odbędą się w wybranych przez nich placówkach.

Program Aktywny Senior powstał przy współpracy Urzędu Miasta w Katowicach oraz Stowarzyszenia FAMI.LOCK. Skierowany jest do mieszkańców Katowic, którzy ukończyli 60 rok życia. Celem programu jest wsparcie katowickich seniorów poprzez zwiększenie ich aktywności i uczestnictwa w życiu społecznym.
EPIONE od 2014 roku jest partnerem programu, udziela zniżek dla posiadaczy kart Aktywnego Seniora na usługi komercyjne w Centrum Diagnostyki Obrazowej EPIONE w zakresie Tomografii Komputerowej, USG, RTG oraz Mammografii jak również na usługi Fizykoterapii w Gabinetach Rehabilitacyjnych EPIONE w wysokości 20%.

Zapraszamy do przeglądania naszej fotorelacji z tego wydarzenia.

wróć do aktualności