EPIONE. Twoje zdrowie, nasza misja.

zmień czcionkę:
zmień kontrast:
UE - logo
UE - logo
Ankieta Jakości EPIONE
Państwa opinie i uwagi
na temat naszej
działalnośc
i stanowią
dla nas cenne źródło
informacji.

Aktualności

EPIONE jako partner programu Aktywny Senior uczestniczyło II edycji Dnia Aktywnego Seniora na katowickim Rynku. Celem imprezy, której przyświecało hasło „Jesień życia - jesienią!”, było wspólne zamanifestowanie aktywnej obecności seniorów w przestrzeni miasta.
Organizatorzy jak i Prezydent Miasta Katowice Pan Marcin Krupa, powitali seniorów oraz zachęcali ich do aktywnego spędzania czasu. Na scenie przez cały dzień odbywały się liczne występy oraz prezentację partnerów programu Aktywny Senior.

W stoisku EPIONE można było zaznajomić się z aktualnymi programami profilaktycznymi prowadzonymi w naszych placówkach medycznych, jak również poszerzyć wiedzę na temat szerokiego zakresu działalności.
Uczestnicy Dnia Aktywnego Seniora, którzy chętnie zaglądali do naszego stoiska, korzystali z możliwości zapisów na bezpłatne konsultacje Dietetyka Klinicznego oraz Indywidualnej Rehabilitacji które odbędą się w naszych placówkach.

Program Aktywny Senior powstał przy współpracy Urzędu Miasta w Katowicach oraz Stowarzyszenia FAMI.LOCK. Skierowany jest do mieszkańców Katowic, którzy ukończyli 60 rok życia. Celem programu jest wsparcie katowickich seniorów poprzez zwiększenie ich aktywności i uczestnictwa w życiu społecznym.
EPIONE jako partner programu udziela zniżek dla posiadaczy kart Aktywnego Seniora na usługi komercyjne w Centrum Diagnostyki Obrazowej EPIONE w zakresie Tomografii Komputerowej, USG, RTG oraz Mammografii jak również w Gabinetach Fizykoterapii w wysokości 20%.

Zapraszamy do przeglądania naszej fotorelacji z tego wydarzenia.
wróć do aktualności